středa 12. prosince 2012

Velký bratr Kaze

Tak jo. Iharo s pánví v ruce je dost nebezpečná a tak jsem pro její klidnou duši sedl za jeden z pěti počítačů v domácnosti a rozhodl se sepsat o sobě pár informací.
V letošním roce (to jest 2012) jsem oslavil osmnácté narozeniny. Takže jistě každém  dojde že rok mého narození je 1994. A pak ten zbytek. Narodil jsem se vlastně u babičky na zahradě, když máma 28. 10. sbírala ořechy. To je dobrý, co? 
Nesnáším ořechy. Ale nikdy neodmítnu  sušené ovoce. Po tom se můžu utlouct. Ne, neznamená to, že mě máš utlouct Iharo! 
V tomhle domě vážně není moc klidu. Co ještě chcete vědět? 
Možná bych mohl víc prozradit o tom, jak žijeme. Většina z nás má práci a taky své životní partnery. Mohu se pochlubit, že já si udržuji vztah se svou první láskou. Je to dlouho. Ani to nepočítám.
A.. Ano, budu šmejd a abyste se pak lépe orientovali, prozradím vám vztahy v naší Bad Family. Stejně tuto sekci přenechají mě a budu to já kdo vás bude informovat o všech rozchodech a tak dále. 
Kazemaru Kokoro (já) je ve vztahu se Zuuem. Ano, je to kluk. Je o rok mladší než já a je naprosto skvělý! 
Sestřička Iharo chodí s Kanashi Kitsune, což je holka. Ale pozor! Iharka oharka je bisexuál. 
Pak je tu můj bratr Tsuki, ten se rozešel s Ravenem a teď momentálně ulovil jednoho slováka jménem Kuro. Jinak Tsuki s oblibou střídá partnery. 
Yoshi v podstatě taky prožívá svou první lásku, a to s andělem smrti Azraelem.
Pak je tu Namida, kdysi se živila šlapáním chodníku, ano, chodila jednu dobu s Azem, ale neklapalo to, nebo tak nějak. Pak vlastně měla dvojčata Brana a Mizukiho s Ukem, ale to byl úlet a teď je nezadaná. Postavu má jako nějaká Dolly Baster, tak uvidíme.
Pak tedy Bran, ten se zabouchl do jednoho chlápka, po kterým ho pojmenovali, docela jim to spolu sluší. Stejně tak to sluší Mizukimu, který sbalil Ravena po tom, co se na něj Tsuki vysral. 
No a nakonec Ryota, ten bude dědit harémy po otci a v naší Vile al Villae je dočasně. Může se stát, že zbalí i vás! 
Ne, kecám. Tak zatím se mějte!

1 komentář:

  1. U: Mizuki sbalil Ravena?!!! Si děláš prdel?!!
    N: *začala se dusit*
    T: To je mi šťavnatá novinka...
    E: *protočí oči* Vy naděláte...

    OdpovědětVymazat