středa 12. prosince 2012

Vila al Villaa

Ve městě Oprátkovice pod Sekerkovem se mnoho zajímavého neděje. Vlastně, když škrtnete hlavní město, tak celá země Tintuironto Sefa je klidná. Ale zpátky do Oprátkovic. Máme zde největší mučírnu, největší popraviště, největší hřbitov, nejmenší kostel, největší účast ve svazu ateistů. (pozn.: Ateista - člověk neuznávající víru)
Prostě dokonalá vesnička. A také máme nejkrásnější park. Uprostřed parku je obrovská vila. No, má přízemí, první patro, sklep a miniaturní půdu. Ale na zdejší poměry je to fakt velkej barák! Má krémově béžovou omítkou a fialové muškáty v oknech. Ale její obyvatelé jsou jako z nepovedené Hollywoodské si-fi komedie.
Oprátkovice mají nestály počet obyvatel, za čež může to, že v regionu, kde se vesnička nachází, je stále platný rozsudek smrti. A jak už jsme se zmiňovali, Oprátkvice mají největší mučírnu a popraviště. Kam taky myslíte, že chodí katové z celého regionu na praxi? Sem! Do Oprátkovic. Dokonce i slavní katové ze Severního Podhrdlí nebo Bubákovic a Lebkovice na Smrčkem studovali v Oprátkovicích pod Sekerkovem.
Sekerkov je kopec, kde byla provedena první poprava a následná pitva v zemi Tintuironto Sefa. Čudné jméno země, že? To je tím, že její zakladatel bych psychicky labilní a v hlavě mu to nemyslelo jak by mělo. A právě ten byl na kopci Sekerkov popraven.
Ale zpátky k Vile al Villae. Ani ona není jen tak nevinný domeček s kytkami v oknech, co každému pohladí dušičku. To by nesměla stát v parku v Oprátkovicích. Ve sklepě se provádělo usvědčování čarodějnic, pomocí různých krvavých praktik, zatímco na půda třikrát vyhořela. ž třetí požár však úspěšně zklikvidoval potkany, kteří Vilu al Villau zahltili. A také červený pokoj není na červeno vymalovaný jen pro to, že jeho majitel miluje červenou barvu. Prostě potřebovali zakrýt krvavou skvrnu na zdi.

Žádné komentáře:

Okomentovat