pátek 21. listopadu 2014

Síla reality

"Takže ty tvrdíš, že máš kluka, jo?" Tsuki se předklonil a dlouze se na Iharo zadíval. Celé to začalo, když tohle trdlo odstartovalo svou kariéru středoškolačky. Už po čtrnácti dnech přišla s tím, že má kluka z vyššího ročníku jiného oboru. A ani teď se toho tvrzení nevzdávala. Proč tedy nikdo z BF0069 toho kluka ještě neviděl? Logicky! Protože to je BAD-Family 0069 !! Už jen ten název musí napovědět, jak moc jsou ti úchylové nebezpeční. Iharo chtěla svého přítele uchránit traumatu a udržet si ho aspoň nějakou chvíli. Tudíž, kdyby jim svého přítele předhodila, tedy představila, dopadlo by to... Špatně. Něco takového ovšem ani jednoho z členů BF0069 nenapadlo a tak prostě Iharo odtrhli od ntb se slovy "Musíme si promluvit".
"Ano." odpověděla Tsukimu Iharo na jeho otázku zcela klidně a dál se opírala do opěradla pohovky, sedíc mezi Kazem a Ryotou. A to byla pozice bezpečná pouze pro ni, Namidu a ošklivky.
"Kluka. Víš co to znamená, že?" prohodil Ryota s obavami.
"Dvě nohy, dvě ruce, jedna hlava, na té hlavě dvě oči, jeden nos, dvě uši, ústa, v ústech jazyk, zuby..." začal opatrně Kaze.
"Jistě že vím, jak vypadá kluk! A vím, jak vypadá můj kluk!" odfrkla si Iharo.
"No, my jen, že..." nadhodil Kaze. Ale nedokončil.
"Představte si to prostě!! Mám kluka! Existujícího! Mluvíme spolu, líbáme se, objímáme se, smějeme se, provokujeme ostatní..." rozhodila Iharo rukama.
"Kluci, myslím, že její schopnost sugesce je opravdu nebezpečně pokročilá." prohlásil smrtelně vážně Tsuki.
"Ale on existuje!" zaúpěla dívka a ohlížela se po pánvi. Tu stihl samozřejmě Kaze schovat ještě než Iharo oslovili.
"Jistě, jistě Iharo. To jednorožci taky." pohladil ji Ryota po rameni. Náhle se z kuchyně vynořil Bran a v ruce držel Iharčin mobil.
"Hele, kluci..." podíval se na trojici "terapeutů" s kapku váhavým pohledem.
"Co je?" podíval se po něm Ryota.
"No, volal..." začal pomalu Bran.
"Kdo?" optal se zvědavě Kaze.
"Ihařin přítel."
Na dívčině tváři zazářil vítězný úsměv, když trojici spadla brada až do sklepa.
"Spokojení?" ladně vstala a sedla si za ntb. Žádná odpověď nepřišla, čímž její dobrá nálada ještě stoupla.

Žádné komentáře:

Okomentovat