středa 14. prosince 2016

Svět mužů II

"Slečno Kalamity Iharo, prosím, jelikož to předpisy této omezené země vyžadují, řekněte nám, co se stalo." prohlásil soudce, když se sál konečně usadil. Iharo povstala.
"Děkuji za slovo, pane..." ušklíbla se Iharo. Bylo ji jasné, že ji tenhle hňup odsoudí tak, jako tak. Byl to vyznavač kultu "Dominantní Pohlaví" ... A to rozhodně nebyl klub, který by měl v plánu uznávat ženy.
"Tak tedy..." V davu vyhledala Iharo BAD-Family 0069, protože nejvíce byla zvědavá na reakce zračící se v jejich tvářích.
"Jela jsem si takhle vlakem z hlavního města Japa-Lala... A zhruba v polovině cesty přistoupila pochybná partička lehce více přiopitých mužů, kteří se useslili na chodbě u mého kupé. V kupé se mnou sedělo dalších pět žen, všechny jsme se s klidem bavily o nové sérii vikingského nábytku, který je ve slevě a o nových lebkových lustrech v akci..." Iharo se pousmála, když zmínila nábytek a lustry, v Branových očích se zalesklo nadšení a ona se tak ujistila, že ví, co mu má sehnat na Vjánoce.
"K věci, slečno, k věci! Řekněte nám o tom, jak jste napadlo jednoho z těchto mužů!" zahřímal soudce a ukázal na lavičku žaloby.
"Napadla??? Ten ožrala se na mě vrhl!" křikla Iharo a ukázala rukou na stejné místo.
"Vy jste ho ovšem vědomě vyprovokovala!" okřikl ji nazpátek soudce.
"Vyprovokovala? No jistě! To on otevřel dveře od kupé, zazubil se a prohlásil, že našel dvanáct koz a šest bobrů!! Já jen prohlásila, že bobrů tam je maximálně tak pět!!! A on, že se přesvědčí, vrhl se na mě a už mi trhal sukni!" Iharo rozhazovala rukama a několikrát se trefila do pultíku před sebou, ale to ji nezastavilo.
"A vy jste mu zákeřně zabodla nůž do břicha a nyní ještě poškozujete majetek soudu! Však se připravte, vy v tom lochu zhnijete!" Soudce se postavil a momentálně se s Iharo přeřvávali o sto šest. Ochranka, která měla zajišťovat klidný průběh dala udělat popcorn a teď jej potichu rozdávali zadarmo všem přihlížejícím.
"Nůž? No jistě! Myslíte tu malou rybičku, co si s ní ani jídlo ze zubů nevyšprtnu??? No jo, to je nůž jak kráva!!! A poškožuji majetek, jo? Zatím to odnáší jen moje klouby a ty teda nejsou soudní majetek ani za zlatý prase!!" Iharo začala rukama mávat okolo sebe ještě víc.
"Jak se opovažujete?? Tohle... Máte vy vůbec svědky, co by potvrdili vaši výpověď? No?! Kde jsou ty ubohé ženy, co měly cestovat s vámi?"
"Doma! Protože jste obvolal kamarády z klubu a ti je zamkli ve sklepech!"
"Další věc, co nemůžete potvrdit... Vás teda na ulicích dlouho sousedi neuvidí." soudce už se začínal vítězně zubit.
"Takovou radost jim neudělám! Vaši kolegové z klubu totiž zapomněli, že ve sklepě jim taky ještě funguje wi-fi! Prosím o notebook, s mými svědkyněmi se spojíme přes Skype!" vyhrkla Iharo.
Notebook donesli. Přes Skype se spojili. Vyslechlo se vše, co mohly ženy k případu říct. A vše to mluvilo ve prospěch Iharo.
"Je to skutečně krásné, jeden by až věřil, že jste vyhrála... Ale já nepřipouštím hovor na Skype jako dostačující svědectví!" soudce s úšklebkem zákeřné svině prudce uhodil kladívkem. Najednou však povstala žena v kostýmku s brýlemi a rudými vlasy staženými do ohonu.
"A to jste ale povinen!!" vykřikla. Všichni v ní poznali minulou soudkyni.
"Hovor na Skype je uznán státem jako dostačující a tím pádem jste povinen uznat tuto dívku jako nevinou! Iharo je nevinná!" křikla žena.
"Nevinná! Nevinná! Nevinná!" začalo skandovat obecenstvo. Všichni povstali a skandovali.
Soudce se je ještě chvíli snažil zkrotit mlácením kladívka, ale když to nepomohlo, do očí se mu nahrnuly slzy.
"Fajn... Fajn! Nevinná! ... Nebijte měěěěě!" a s tímhle výkřikem utekl. Všichni propukli v jásot. Dokonce i žalující skupinka, která už zase byla na mol a tak se prostě radovali, že se všichni radují. Soukdyně přeskočila zábrany, které dělily obecenstvo od zbytku síně, Iharo mezitím vyběhla zpoza pultíku... Obě se setkaly v polovině cesty, soudkyně dívku prudce zaklonila a vášnivě ji políbila...

Žádné komentáře:

Okomentovat