úterý 22. listopadu 2016

Jak se s tím vypořádat

Několik členů BF0069 s napjetím sledovalo vyhlášení literárních sen. Konalo se v parku přímo před Vilou la Villaou, protože bylo třeba aby byla přítomná i Iharo a ta z jednoduchého důvodu nemohla opustit vilu. Šlo to, že asi týden před tím pokousala jednoho strážníka a Tsuki s Ryotou jí ještě fandili, což ji povzbudilo a tak mu ještě rozžvýkala botu. No a tak se teď vykláněla z okna a Kaze jí přidržoval nohy, aby nevypadla, protože v tom případě by jí obojek na kotníku pustil do těla silný elektrický šok a taky by aktivoval alarm na policejní stanici. No a správce vesnice Bad-Family 0069 vysloveně požádal o to, aby nijak nenarušili průběh akce.
"A vítězem je..." říkal zrovna moderátor. Všichni se z okna vyklonili jak jen mohli.
"Někdo, kdo není Iharo!" vykřikl Tsuki ve chvíli, kdy moderátor říkal nějaké nepodstatné jméno. Iharo se narovnala a pořádně se na parapetu usadila, aby ji už Kaze nemusel držet.
"Oh, okay." pokrčila rameny. Všichni přítomní členové BF0069 na ni hleděli. Tohle byla už několikátá soutěž a zatím všechny dopadly stejně.
"Tebe to nemrzí?" zeptal se Kaze.
"Trochu jo, to je lidské." odpověděla s klidem Iharo.
"A... Nechceš třeba na útěchu obejmout?" zeptal se Tsuki.
"Obejmout chci pořád." Iharo roztáhla náruč a Tsuki, Ryota a Kaze ji pevně objali. Bylo to velice vášnivé rodinné objetí, jelikož v jeho zápalu shodili truhlík s muškáty.
"Děláte si prdel?!" vyhrkla Namida, která se jako jediná neúčastnila toho rodinného projevu sounáležitosti.
"Já se s tím kradu a vy to pak hodíte na zem!"
Všichni Namidu jen tak sledovali. Nebylo zvykem, aby se takhle rozčilovala pro pitomé kytky. Sama je tam strčila jen proto, aby nemusela umývat parapety. A starat se o kytky staral stejně hlavně Yoshi.
A vůbec! Ty! Iharo! Měla bys brečet, bejt naštvaná, nebo něco! Nebuď tak klidná a smířená!" jančila Namida.
"Ššššt, klídek. Emotivní výlev jsi momentálně obstarala ty... Takže já už se můžu jít projít." oznámila Iharo s klidným úsměvem na tváři. Vymanila se ze sevření svých "bratrů" a překulila se přes parapet, že z něj seskočí ven.
"Počkej! Iharo, ne!" vyhrkl Kaze. Ale bylo pozdě. Obojek se dostal ven z vily a pustil do Iharo elektrický šok.
"Aabrghbrghgrghbrgagh." ozvala se Iharo a už se válela v muškátech.
"Vidíte! Je z té prohry mimo!" vykřikl vítězně Namida.
"No, teď zrovna je mimo z něčeho trošku jiného." naklonil se z okna Ryota.
"A navíc, tyhle píčoviny dělá pořád. Pamatujete, jak měla obojek posledně a skočila s ním na záda pošťákovi?" připomněl Tsuki.
"Jistě, že pamatuju! Musela jsem kvůli tomu ukrást nového zahradního trpaslíka, aby si Yoshi ničeho nevšiml." vyhrkla Namida.
"Nami, víš, že se tyhle věci dají i koupit, že jo?" optal se Kaze. Namida se na něj váhavě podívala.
"Hele, co ji radši odnést zpátky do domu?" navrhla najednou a mávla rukou ven z okna, aby zdůraznila, koho myslí. Všichni se z okna vyklonili a zahleděli se na tělo mladé dívky, které sebou sem tam ještě cuklo
"Hm... Neeeee." zavrtěl nad tím Kaze hlavou.

Žádné komentáře:

Okomentovat